Iskustva korisnika

 

Odlična saradnja i veoma brza realizacija kupovine. Predmet odgovara opisu. Svaka preporuka.

Bojana, Sunday, 07 October 2018

 
 

Svaka cast , skidam kapu : ). 
Preporuka za saradnju.

Goran, Tuesday, 02 October 2018

 
 

Usluge nema bolje, ljubaznost prema musterijama cista 10! Preporucu vas svakom koga znam! Sve najbolje vam zelim.

Ivan, Thursday, 20 September 2018

 
 

Brzo i lako do dogovora! 
Sve preporuke i pohvale!

Velibor, Wednesday, 12 September 2018

 
 

♦♦♦ Brz dogovor! 
♦♦♦ Dobra komunikacija! 
♦♦♦ Odgovara opisu! 
ocena 10 ++++ ☺

Djurica, Friday, 10 August 2018

 
 

Svaka cast na brzoj realizaciji i odlicnoj saradnji, odlican kvalitet, sjajna cena, . Iskrene preporuke za ovog prodavca.

Milos Markovic, Monday, 23 July 2018

 
 

Sve pohvale i preporuke 

cista desetka za saradnju

Petar, Saturday, 21 July 2018

 
 

★ *˛ ˚* ✰ ˚ •。°. ★ *˛ ˚* ✰ ˚ •。°
Odlična saradnja , PREPORUKA ! ★ *˛ ˚*
✰ ˚ •。° Sve po DOGOVORU! *´¨)
¸. •´¸. •*´¨) ¸. •*¨)
(¸. •´ (¸. (¸. •´

Tatjana, Thursday, 21 June 2018

 
 

Veoma pozitivno iskustvo...sigurna i pouzdana kupovina,sto je danas retkost

Marija Stanic, Monday, 14 May 2018

 
 

Vrlo sam zadovoljan poklopcem. 
od mene sve najbolje za ovog prodavca

Milan, Wednesday, 04 April 2018

 
 

Jako ljubazni, fer i korektni ljudi i trgovci, spremni za ljudski i posten dogovor i spremni da izadju u susret! Svaka i najsrdacnija preporuka za saradnju sa njima! 10+ od nas! !

Dragan, Thursday, 15 March 2018

 
 

Sve kako je dogovoreno, u minimalnom periodu sve ispostovano. Nadam se daljoj saradnji. +++

Danijel, Monday, 19 February 2018

 
 

Saradnja vise nego odlicna, za mene najbolja preko interneta do sad. Sve preporuke, i svaka cast coveku na angazovanosti! !

Nemanja, Thursday, 04 January 2018